دوره آموزشی «الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور»

با الگوریتم برنامه‌ ریزی پیشرفته کنکور، نگران نتیجه‌ ی آزمون سرنوشت‌ ساز کنکور نباشید؛ چرا که با یک برنامه‌ ریزی دقیق و اصولی، فکر همه‌چیز را از قبل کرده‌اید!

توضیحات

– آیا می‌دانستید که راز اصلی موفقیت رتبه‌های تک‌رقمی و دورقمی، طراحی یک برنامه درسی حرفه‌ای است؟

– یک بار برای همیشه با ۰ تا ۱۰۰ تکنیک‌ها و قواعد برنامه‌ریزی، مدیریت زمان، تمرکز و … آشنا شوید!

– مدام نکات ریز و درشت برنامه خود را از دوستان و افرادی که تجربه و دانش کافی این کار را ندارند، نپرسید!چون خودتان اطلاعات کافی برای یک طراحی یک برنامه‌ بی‌نقص را دارید!

– در شش ساعت، فرمول ویتامین ۱۰۰ برای پیشرفت دائمی را یاد بگیرید و در برنامه‌هایتان استفاده کنید!

– در این دوره کاربردی تمام نکات عملی برای استفاده مناسب از مدرسه را یاد می‌گیرید.

 


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

برنامه‌ریزی دقیق و اصولی به شما کمک می‌کند تا نگران نتیجه‌ی آزمون سرنوشت‌ساز کنکور نباشید؛ چرا که فکر همه‌چیز را از قبل کرده‌اید!

در یک برنامه‌ی حرفه‌ای، شما مثل یک ربات از صبح تا شب درس نمی‌خوانید و زمان کافی و مناسب را به تمام جنبه‌های مهم زندگی اختصاص می‌دهید؛ درس به جای خود و استراحت‌ها به جای خود! زمانی که شما برنامه‌ریزی را به روش درست انجام دهید، دیگر مدام نگران نتایج و دورنمای عملکرد خود نیستید، چرا که با توجه به این که ما تمامی کارها را به روش درست و ادامه‌دار انجام می‌دهیم، پیشرفت برای ما یک اتفاق عجیب و شگفت‌آور نخواهد بود! ما با یک هدف‌گذاری منطقی هر ماه دستاورد‌ها و نتایج بهتری کسب می‌کنیم و درنهایت با آرامش خاطر به رتبه و دانشگاه مورد نظر خود دست پیدا می کنیم.

یک برنامه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

 1. متناسب با شرایط و توانایی‌ها و ویژگی‌های خاص ماست. به گونه‌ای که اگر فرد دیگری به آن عمل کند، شانسی زیادی برای موفقیت نداشته باشد!
 2. دقیق و تکنیکی است. ما تکلیف تک تک ساعات زندگیمان را میدانیم و حتی برای خواب و استراحت‌های خود هم قواعدی داریم!
 3.  همراه با پیشرفت است. تعداد زیادی از دانش‌آموزان هستند که با این که برنامه دارند و زمان زیادی را به درس اختصاص می‌دهند، متاسفانه چشم‌انداز صحیحی برای پیشرفت ندارند و رشد نمی‌کنند.

دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته یک دوره‌آموزشی جامع است که با یادگیری آن به مباحث برنامه‌ریزی کنکور، هدف‌گذاری، راهکارهای افزایش تمرکز و مدیریت زمان مسلط می‌شوید.

ما در این دوره به شما کلیه‌ی نکات و تکنیک‌های کاربردی که رتبه‌های برتر کنکور در سال‌های اخیر در برنامه‌های درسی خود به کار بسته‌اند را به صورت متمرکز و با چاشنی آموزش‌های کلاس جهانی موفقیت آموزش می‌دهیم تا شما تنها با عمل کردن به نکاتی که یاد می‌گیرید و بدون هیچ چالش مضاعفی، کار بسیار سختی برای نرسیدن به موفقیت داشته باشید.

این دوره‌ در قالب ۱۴ گام و ۶ ساعت محتوای آموزشی ارائه می‌شود و موضوعات کلی که در این دوره به شما آموزش داده می‌شوند، عبارتند از:

۱) اصول کلی برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری

۲) برنامه‌ریزی پیشرفته

۳) استراتژی پیشرفت

۴) پایبندی به برنامه

۵) تمرکز لیزری

۶) مدرسه و راهکارهای کسب بهترین نتیجه از آن

۷) اصول مدیریت زمان

با شرکت کردن در این دوره و اختصاص دادن کمترین زمان، انرژی و هزینه ممکن (نسبت به سایر روش‌هایی که یک فرد می‌تواند به بخشی از این مطالب ارزشمند دست پیدا کند)، به دانشی دست پیدا می‌کنید که شما را به بالاترین سطح از موفقیت در کنکور سراسری می‌رساند.


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

– در این دوره قرار نیست مطالب بدیهی که حتی رتبه آخر کنکور هم آن‌ها را می‌داند، دوباره بشنوید!

متاسفانه در زمانی هستیم که اکثر آموزش‌های برنامه‌ریزی و موفقیت در کنکور، حاوی یک سری بدیهیات مشخص هستند و نه‌تنها همه آن‌ها را از برند، بلکه ای کاش کمکی به افراد می‌کردند! صرفا اتلاف وقت، انرژی و هزینه هستند. شما در دوره آموزشی «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» نکاتی را می‌آموزید که نظیر آن‌ها در هیچ آموزش مشابهی پیدا نمی‌شود! (لازم به ذکر است که مقدمات و مبانی مخصوص به هرقسمت هم کامل آموزش داده شده است تا هیچ‌گونه خطر عدم یادگیری هیچ‌کس را تهدید نکند!)

 

– در این دوره فرضیه‌پردازی نمی‌کنیم و فرمول موفقیت رتبه‌برترها را حدس نمی‌زنیم!

مدرس این دوره (محمدمتین پنجه‌پور) رتبه ۵۲ کنکور تجربی ۹۷، دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی تهران، عضو سازمان استعداد‌های درخشان کشور و مشاور رتبه‌های برتر سال‌های ۹۸،۹۹ و ۱۴۰۰ است. پس همان‌طور که از رزومه ما مشخص است، حدس و تخمینی در کار نیست! ما موفقیت در کنکور را بارها با پوست و استخوان خود تجربه کرده‌ایم و در این دوره، مسیر «برنامه‌ریزی قدم به قدم» برای رسیدن به آن را به شما آموزش می‌دهیم.

 

– زمان یادگیری تئوری‌های احتمالی گذشته است؛ ما در این دوره فقط نکات عملی را یاد می‌گیریم و اجرا می‌کنیم!

شما در این دوره مطلبی را نمی‌شنوید، مگر این که راهکار اجرای آن را دقیق یاد بگیرید! همه ما نکات بسیار مفید و مثبت زیادی را بلدیم که متاسفانه صرفا دانستن آن‌ها، هیچ‌گونه تغییری در موفقیت‌ ما رقم نمی‌زند. دوره «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته»، زمان یادگیری به همراه اجراست! چرا که موفقیت اصلی در اقدامات ما رقم می‌خورد.

 

– پکیج‌فروشی ممنوع! اگر سوالی پیرامون مطالب این دوره برای شما پیش آمد، ما با کمال میل شما را تا رسیدن به جواب، پشتیبانی می‌کنیم!

یکی از رسم‌های رایج در دوره‌های آموزشی سطح کشور این است که یک‌سری ویدیو ضبط شده به دانش‌آموز تحویل داده می‌شود و بعد از آن هرگونه سوالی که برای دانش‌آموز پیش آمد، باید خودش برود و جواب سوالش را پیدا کند! شما با حضور در «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» علاوه بر یادگیری صفرتاصد برنامه‌ریزی، هرگونه سوالی که پیرامون مطالب دوره داشته باشید، به‌صورت کامل جوابش را دریافت می‌کنید و خطر نقص یادگیری شما را تهدید نمی‌کند.

 

در این دوره‌ آموزشی قرار است که در ۱۴ گام و مجموعاً ۶ ساعت، ترکیب دقیق و هماهنگی از اصول و قواعد برنامه‌ریزی که صدها رتبه‌برتر کنکور در سال‌های اخیر به کار بسته‌ و به بهترین نتیجه‌ها رسیده‌اند و استراتژی‌هایکلاس جهانی مدیریت زمان، تمرکز و اصول مطالعه را شاهد باشیمشما در این دوره، صرفا آگاهی کلی نسبت به برنامه‌ریزی پیدا نمی‌کنید، بلکه قرار است به صورت کاربردی و عملی بر تمام جزئیات نوشتن یک برنامه مسلط شوید و با انجام تمارین گفته‌شده، می‌توانید شاهد پیشرفت چشم‌گیر خود باشید.هم‌چنین درعین کامل بودن و درنظر گرفتن طیف دانش‌آموزان و سطوح درسی مختلف، شما می‌توانید درصورتی که در درک بخشی از مطالب ابهام داشتید، در تایم‌های ویژه‌ پرسش و پاسخ که در هر جلسه اعلام می‌شود، پاسخ سوالات خود را به صورت کامل دریافت کنید.

 


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

دوره آموزشی «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» دارای پیش نیازهایی می باشد که پیش از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در بتوانید از این دوره، نهایت استفاده را ببرید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • افرادی که به دنبال رتبه‌های زیر ۱۰۰ و بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌های کشور هستند.
 • افرادی که صرفا به دنبال انباشته کردن اطلاعات نیستند و به آموخته‌های خود عمل می‌کنند.
 • افرادی که تا به امروز شروع جدی برای کنکور نداشته‌اند، اما تشنه‌ی موفقیت در کنکور هستند.
 • افرادی که همین الان هم موفق هستند، اما به دنبال رشد بیشتر و تضمین موفقیت خود هستند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • افرادی که اهل سعی و تلاش نیستند و به وضعیت فعلی خود راضی‌ هستند.
 • افرادی که صرفا به دنبال کسب اطلاعات هستند و قصد به کار بستن و عمل به آن‌ها را ندارند.
 • افرادی که منتظر یک معجزه برای رسیدن به اهداف خود هستند.
 • افرادی که از همین الان، بهانه قابل پذیرش خود برای عدم موفقیت را آماده کرده‌اند.

دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

– کلوپ VIP دکتر پنجه‌پور (به ارزش ۱ میلیون تومان): حاوی فیلم کلاس‌ها و وبینار‌های گذشته دکتر پنجه‌پور + وبینار‌های ویژه و رایگان برای اعضای کانال + پادکست‌ها و آموزش‌های متفاوت و پیشرفته که تنها در این کانال ارائه می‌شوند + جلسات لایو و پرسش و پاسخ‌های ویژه

– جزوه ویژه «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» : فایل PDF جزوه دوره که شما می‌توانید حین مشاهده دوره آن را کامل کنید و برای یادگیری بهتر و مرورهای بیشتر از آن استفاده کنید. ( که استثنائا از بین تمامی خدمات دوره، جزوه ویژه هنوز آماده نشده است و در تابستان پیش رو به صورت رایگان در اختیار تمام شرکت‌کنندگان پیشین دوره قرار می‌گیرد)

– آپدیت‌ها و به‌روزرسانی‌های دوره : این دوره در سال پیش رو ویدیو‌ها و فایل‌های مکملی خواهد داشت که برای شما دوستان عزیز، به صورت رایگان قابل دریافت است.

– پرسش و پاسخ با مدرس دوره : شما پس از مشاهده ویدیوهای دوره، درصورت بروز هرگونه سوال یا نقص یادگیری، می‌توانید سوال خود را از شخص «دکتر پنجه‌پور» بپرسید و پاسخ اختصاصی دریافت کنید. (گفتنی است؛ دکتر پنجه‌پور در حال حاضر هیچ‌گونه مشاوره شخصی نمی‌پذیرند و تنها راه ارتباط گرفتن و سوال پرسیدن از ایشان، شرکت در دوره‌هایشان است)


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

اگر مشاور دارید، بدانید که شرکت در این دوره هیچ تضادی با مشاور داشتن شما ندارد! چون…

۱) تمام رتبه‌برترهای کنکور که از خدمات مشاوره استفاده می‌کنند، خودشان به تنهایی توانایی «برنامه‌ریزی به بهترین شکل ممکن» را دارند!

بله درست شنیدید؛ درست است که بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور هرساله از خدمات مشاوره استفاده می‌کنند، اما این همکاری با مشاور از سر ندانستن یا بلد نبودن نیست! آن‌ها صرفا از مشاور به عنوان «همراه موفقیت» خود استفاده می‌کنند تا انگیزه‌شان را بالا حفظ کنند و در پیچ و خم‌های مختلف مسیر کنکور، همیشه فردی را داشته باشند که به آن‌ها کمک کند و در کنارشان باشد. پس شما می‌توانید با شرکت در این دوره «دانش رتبه‌ساز برنامه‌ریزی» را یاد بگیرید [که واجب است بلد باشید] و بعد از آن، استفاده یا عدم استفاده از مشاور به ویژگی‌های فردی شما بستگی دارد.

 

۲) اگر برنامه شما اصولی و درست باشد، هیچ نگرانی وجود ندارد؛ تضادی بین «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» و مشاور شما نیست!

نگران چه هستید؟ این دوره ملاک درست برنامه‌ریزی با تمام جزئیات را به شما آموزش می‌دهد و اگر برنامه‌تان این ویژگی‌ها را داشت که «چه عالی! واقعا به شما تبریک می‌گوییم… چون کمتر از ۱٪ دانش‌آموزان سطح کشور برنامه به این خوبی و کاملی دارند!» اما فقط تصور کنید که یک در هزار، برنامه‌‌تان درست نباشد… فکر کنم به خوبی می‌دانید که یک برنامه نادرست ما را به چه مسیری می‌برد!

در ضمن دوره «الگوریتم برنامه‌ریزی پیشرفته» فقط درمورد برنامه‌ریزی نیست! انواع روش‌های مرور و تست‌زنی، تکنیک‌های تمرکز و قوانین مدیریت زمان مطالب تکمیلی این دوره هستند و قطعا برای شما بکر و جدید هستند!

 

۳) ما خودمان هم مشاوریم و میزبان برترین مشاوران کشور هم هستیم، اما باور کنید که «الگوریتم» بر شما واجب است!

برای جمع‌بندی این بحث کافی است بگوییم «شما چه مشاور داشته باشید و چه نه، برای موفقیت در کنکور به دانستن تمام مطالب این دوره احتیاج دارید!»… حال انتخاب این که از چه طریقی این مطالب را یاد بگیرید با شماست! (پیشنهاد ما که مشخص است)


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور
دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور
دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکوردوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

در ویتامین ۱۰۰ هدف ما فقط و فقط «پیشرفت و درخشش شماست»! اگر شما در این دوره ثبت‌نام کردید و تا مدت یک هفته، به هر دلیلی احساس کردید که مطالب این دوره برای رشد و پیشرفت شما مناسب نیست، می‌توانید از شرایط «بازگشت وجه» استفاده کنید و کل وجه پرداخت‌شده را پس بگیرید!

 

این هم سند اطمینان ویتامین۱۰۰ از ارائه بهترین و مفیدترین دوره ممکن! منتظر چی هستی؟


دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

– برای شرکت در این دوره باید چه سیستمی داشته‌ باشیم؟

+ برای شرکت در این دوره شما تنها به یک موبایل با سیستم‌عامل آندروید یا کامپیوتر با قابلیت اتصال به اینترنت دارید! پس از ثبت‌نام کافی است با واحد پشتیبانی درارتباط باشید و راهنمایی‌های لازم جهت فعال‌سازی دوره را دریافت کنید.

 

– آیا پیش‌نیاز علمی برای شرکت در این دوره وجود دارد؟

+ در تمامی مباحث این دوره، نیازهای تمام دانش‌آموزان با هر سطح علمی را در نظر گرفته‌ایم و آموزش‌ها به صورت پایه‌ای انتقال داده می‌شوند.

 

– من تا به حال برای کنکور شروع نکرده‌ام، آیا این دوره برای من هم مفید است؟

+ ما در این دوره برای دانش‌آموزانی که تا به امروز شروع جدی نداشته‌اند هم نقشه راه شفافی را ترسیم می‌کنیم و شما می‌توانید با تعهد به عمل‌‌گرایی در خصوص مباحثی که یاد می‌گیرید، از این دوره استفاده کافی را ببرید.

 

– من رتبه‌برتر آزمون‌های آزمایشی هستم، این دوره چه کمکی به من می‌کند؟

+ اگر در دسته‌ی دانش‌آموزان موفق هستید، احتمال این که شما بتوانید از مطالب این وبینار نهایت استفاده را بکنید، بسیار بیشتر از دانش‌آموزان ضعیف است. چرا که شما در تلاش و عمل نسبت به دانسته‌های خود اثبات شده‌اید و با اعمال نکات این دوره در برنامه درسی خود، می‌توانید شاهد ثبات بیشتر نتایج خوب خود و ورود به گروه دانش‌آموزان سطح یک کشوری باشید.

 

– من از خدمات مشاوره تحصیلی استفاده می‌کنم، آیا این دوره برای من مفید خواهد بود؟

+ شما پس از شرکت در این دوره، از نظر علم به اصول برنامه‌ریزی و توانایی تنظیم آن از هرکسی بی‌نیاز هستید. اما اگر تمایل دارید که در این مسیر، یک همراه دائمی با خود داشته باشید تا عملکرد شما را کنترل کند و به شما انگیزه لازم را بدهد، می‌توانید از کمک مشاوران تحصیلی کمک بگیرید.

 

– پس از شرکت در این دوره، تراز من به چه عددی می‌رسد؟

+ ما تمام موارد مورد نیاز برای رشد تراز و رتبه شما را در این دوره عنوان می‌کنیم و به سوالات شما پاسخ می‌دهیم تا بهترین نتیجه را بگیرید. با این حال تراز و نتیجه شما، به میزان تلاش، عملگرایی هدفمند، بنیان‌های فکری‌تان و … بستگی دارد.

 


                                   با ویتامین 100 به چیزی جز موفقیت فکر نکن !  ویتامین 100

دوره آموزشی الگوریتم برنامه‌‌ریزی پیشرفته کنکور

قیمت500٫000 تومان