راهنمای ثبت نام و خرید

راهنمای ثبت نام و خرید ویتامین 100

سلام به همه ی ویتامین 100 های عزیز

در خدمتتون هستیم با راهنمای ثبت نام و خرید از سایت ویتامین 100 ، اگر در حال حاضر حساب کاربری خودتون رو ایجاد کردید و قصد خرید محصول رو دارید از گام 7 ادامه مطلب رو مطالعه کنید .

در هر مرحله ای با کلیک بر روی تصویر دلخواهتون می تونید وارد پنجره ی مورد نظرتون بشید .

ورود و یا ایجاد حساب کاربری

گام 1 : ابتدا پس از ورود به سایت ویتامین 100 در  گوشه بالا سمت چپ روی گزینه ورود کاربران کلیک کنید .

راهنمای ثبت نام و خرید

 


گام 2 ، 3 : برای ورود به حساب کاربری شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید . در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید تا پس از وارد کردن شماره همراه خود یک رمز عبور برای شما به صورت پیامک ارسال شود . 

برای ایجاد حساب کاربری در پنچره ی باز شده  بر وری گزینه ساخت حساب کاربری کلیک کنید . پس از آن در صفحه باز شده شماره همراه خود را وارد کنید و روی گزینه احراز هویت کلیک کنید . درصورتی که از قبل شماره ثبت نشده باشد فرآیند ثبت نام ادامه می یابد .

راهنمای ثبت نام و خرید

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

راهنمای ثبت نام و خرید

 

توجه : اگر به وسیله ی شماره وارد شده  حساب کاربری ساخته شده باشد ، مطابق تصویر زیر به صفحه ای هدایت میشوید تا رمز عبور خود را وراد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ثبت نام و خرید

* درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، بر روی گزینه مشخض شده کلیک کنید و پس از وارد کردن شماره موبایل خود ، یک رمز جدید برای شما به صورت پیامک ارسال میشود . 

 


گام 4 و 5 : در ادامه کدی به شماره ی شما پیامک میشود . طبق تصویر شماره 4 به صفحه ای هدایت میشوید تا نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و کد اعتبار سنجی ارسالی را وارد کنید . سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید .

در صورتی که کد برای شما ارسال نشد بر روی مجددا تلاش کنید کلیک نمایید .

 

 

راهنمای ثبت نام و خرید

 

توجه : پس از کلیک بر روی گزینه ثبت نام، رمز عبور شما برای شما پیامک خواهد شد . شما میتوانید بعدا داخل پنل کاربری خود این رمز را تغییر دهید . 


 

گام 6 : سپس شما به پنل کاربری خود هدایت می شوید . در ابتدا باید اطلاعات خود را تکمیل کنید و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا با پیام « مشخصات شما با موفقیت بروز شد »  روبرو شوید .

تذکر : تکمیل فیلد های مشخصات کاربری اجباری است .

همچنین تکمیل قسمت ” تغییر گذرواژه ” الزامی نیست . این قسمت برای تغییر رمز عبور شما در صورت دلخواه شما تعبیه شده است . 

 

راهنمای ثبت نام و خرید

 

 

 

 

خرید محصولات

گام 7 : سپس از قسمت بالای منو سمت راست در پنل کاربری ، بر روی لوگوی ویتامین 100 کلیک کنید تا به صفحه اصلی هدایت شوید . در این صفحه از قسمت فروشگاه ، دسته بندی محصول مورد نظر را انتخاب کنید . همچنین میتوانید از همین قسمت گزینه ی فروشگاه را انتخاب کرده و همه محصولات رو به صورت یکجا مشاهده کنید .

*همانطور که در تصویر مشخص است دو گزینه ی “خروج” و “ویرایش مشخصات” مشخص شده اند که می توانید برای خروج از حساب کاربری خود و یا ویرایش مشخصات خود بر روی آنها کلیک کنید .

*داخل پنل کاربری خود میتوانید تعداد آزمون های شرکت کرده و همچنین تعداد دوره های آموزشی ثبت نام شده را مشاهده کنید .

راهنمای ثبت نام و خرید

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – –

راهنمای ثبت نام و خریددر پنجره ی باز شده از بین محصولات ، محصول مورد نظر را انتخاب کنید و وارد صفحه اطلاعات محصول شوید .

تذکر: برای دسترسی به راهنمای استفاده از دوره های آموزشی مطابق تصویر کافی است بر روی قسمت مشخص شده و یا اینجا کلیک کنید .

راهنمای ثبت نام و خرید


گام 8 : در اینجا می توانید اطلاعات و مشخصات و محتویات محصول مورد نظر رو مطالعه کنید . برای خرید محصول ، بر روی گزینه ثبت نام در این دوره کلیک کنید تا به صفحه خرید هدایت شوید .

 

راهنمای ثبت نام و خرید


توجه : پس از ورود به صفحه پرداخت ، مطابق تصویر زیر ابتدا پنجره ای باز میشود که در صورتی که در حال خرید محصول مشاوره هستید تکمیل فرم مشاوره برای طی کردن روند ها الزامی است .

 

راهنمای ثبت نام و خرید

 

گام 9 : روش پرداخت به صورت پیش فرض توسط سامانه زرین پال صورت میگیرد . شما میتوانید روش پرداخت مدنظر خود را از میان “درگاه زرین پال” که پرداخت به صورت آنلاین را میسر میکند و یا روش “فیش واریزی” انتخاب کنید و خرید خود را ادامه دهید .

گام 10 : در صورتی که دارای کد تخفیف باشید ، کد تخفیف را در این قسمت وارد کنید .

گام 11 و 12 : با کلیک بر روی گزینه شرایط و مقررات میتوانید متن آن را مشاهده کنید و در صورت موافق بودن تیک قسمت « با این شرایط و مقررات موافق هستم » را فعال کنید . 

گام 13 : در نهایت برای نهایی کردن خرید خود و پرداخت بر روی گزینه نهایی کردن ثبت نام کلیک کنید .

*درصورتی که روش درگاه زرین پال رو انتخاب کرده باشید به صفحه بانک هدایت میشوید و پرداخت خود را انجام می دهید .

 

راهنمای ثبت نام و خرید

*درصورتی که روش “فیش واریزی” را انتخاب کنید به صفحه زیر یعنی صفحه “انتظار پرداخت” هدایت میشوید . در این صفحه توضیحات کامل داده شده تا برای کامل شدن سفارشتان چه اقداماتی انجام دهید .

مطابق تصویر هزینه ی مورد نیاز را به شماره ی کارت نمایش داده شده واریز میکنید و شماره سفارش خود را برای تکمیل سفارش خود به یاد بسپارید .

راهنمای ثبت نام و خرید

 

سپس وارد قسمت “تماس با ما” شده تا با ارتباط با پشتیبانی و ارسال تصویر فیش واریزی و شماره سفارش به اکانت پشتیانی سفارشتان را تکمیل کنید .

راهنمای ثبت نام و خرید

 

سپس بر روی قسمت مشخص شده کلیک کنید تا راه های ارتباطی برای ارتباط با پشتیبانی برای شما نمایش داده شود .

 

راهنمای ثبت نام و خرید

 

با کلیک بر روی راه ارتباطی مورد نظر خودتون تصویر فیش واریزی خودتون رو به همراه شماره سفارش خود ارسال کنید و سفارش شما تکمیل میشود .

 

راهنمای ثبت نام و خرید


گام 14 : پس از تکمیل خرید خود از طریق گزینه حساب کاربری در گوشه سمت چپ سایت می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت سفارش ها ، فاکتور محصولات ثبت نام شده خود را مشاهده کنید .

 

راهنمای ثبت نام و خرید– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

راهنمای ثبت نام و خرید

 


گام 15 : سپس از طریق گزینه آزمون ها در موعد مقرر هر آزمون می توانید وارد آزمون شده و در آن شرکت کنید . کارنامه هر آزمون پس از اتمام آزمون از همین قسمت آزمون ها قابل مشاهده خواهد بود .

گام 16 : همچنین فایل های پاسخنامه ی هر آزمون را از قسمت دانلود ها پس از پایان هر آزمون می توانید دریافت کنید .

راهنمای ثبت نام و خرید

 

 


ممنون که تا آخر این راهنما با ما همراه بودید . در صورت وقوع هر گونه مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما مشکلتون رو مطرح کنید .

با ویتامین 100 به چیزی جز موفقیت فکر نکن !  ویتامین 100