مشاوره تحصیلی ویتامین 100

مشاوره تحصیلی ویتامین 100 ، مشاوره تحصیلی با رتبه های برتر کنکور سراسری همراه با برنامه شخصی سازی شده ، نظارت دقیق، همراه با تست شخصیت شناسی

توضیحات

مشاوره تحصیلی ویتامین 100

 

دقت کردی از وقتی مدرسه‌ها و آموزش مجازی شدن، بازدهی مطالعه‌‌ها چقدر کم شدن و آدم اصلا رغبت نمی‌کنه که بره درس بخونه؟

 

برنامه‌ریزی اصولی چه طوریه و چرا اینقدر پایبندی به برنامه کار سخت و عجیبیه؟

 

آیا میدونستی که رتبه‌های برتر هرسال، معمولا با یک یا چندتا از رتبه‌های برتر سال‌های قبل در ارتباطن و راز و رمزهای رتبه‌شدن رو ازشون یاد می‌گیرن؟

 

تاحالا شده با خودت آرزو کنی که «ای کاش میشد من هم با رتبه‌های برتر رشته خودم ارتباط مستقیم داشته باشم و تموم سوالام رو مستقیم از خودشون بپرسم؟!»

 

حق با توعه، دیگه وقت محقق شدن آرزوهاته!

 

حتما دیدی! تمام ورزشکاران و افراد موفق تراز اول جهانی، با این که خودشون بهترین حرفه‌‌شون هستند، همگی برای شدت گرفتن موفقیتشون از یک یا حتی چند مربی در شغل یا رشته‌شون کمک می‌گیرند….اما تا حالا با خودت فکر کردی که علت این کار چیه؟ مگه خود این افراد، نابغه‌ی کارشون نیستند؟

 

علت این امر اینه که فارغ از این که ما با چه قدرتی در چه مسیری درحال حرکت هستیم، همیشه با یک سری از مشکلات روبرو می‌شویم :

 1.  ناتوانی در شناخت و کنترل کردن وضعیت خود
 2.  عدم امکان پی‌بردن به تله‌های پنهان مسیر
 3.  نا‌امیدی در هنگام روبرو شدن با شکست‌های مقطعی مسیر
 4. فقدان دانش و آگاهی کافی برای رد شدن از موانع ایجاد شده

و ده‌ها مشکل دیگر که به دلیل زاویه دید محدود ما حین تلاش برای موفقیت، اغلب توسط شخص ما به راحتی قابل حل نیستند؛ درحالی که یک مربی متبحر باتوجه به شناخت دقیقی که از مسیر هدف، چالش‌های مسیر و فعالیت‌ها و شخصیت ما دارد، به‌راحتی می‌تواند به ما در از پیش رو برداشتن این مشکلات کمک کند.

 

تأثیر یک مربی خوب در رسیدن به هیچ هدف یا موفقیتی قابل چشم‌پوشی نیست؛ کما این‌که در ماراتن کنکور سراسری، هرساله شاهد سیل کثیری از رتبه‌های تک‌‌رقمی و دورقمی‌ای هستیم که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از مربی (مشاور) کمک می‌گیرند و با اقدامات سریع، دقیق و مناسب از رقبای خود فاصله‌ی زیادی میگیرند.

 

گارانتی طلایی محصول مشاوره ویتامین 100 :

گروه آموزشی ویتامین ۱۰۰ با افتخار، تجربه‌ی متفاوت شما در آکادمی ویتامین ۱۰۰ را ضمانت می‌کند و درصورت عدم رضایت از سیستم مشاوره، در گام اول مشاور شما به یک رتبه‌برتر دیگر تعویض می‌شود و در صورت تداوم عدم رضایت، تمامی وجه پرداخت شده عودت داده می‌شود .

 

نقش مشاور در موفقیت در کنکور

 1.  برنامه‌ریزی و تعیین ترتیب و اولویت کارها
 2.  پیگیری عملکرد دانش‌آموز و اجرا شدن کامل برنامه
 3.  آموزش روش مطالعه دروس مختلف
 4.  پاسخ به سوالات شخصی دانش‌آموز در طول مسیر موفقیت
 5.  شارژ انگیزه در مواقع ناامیدی و سختی‌های مسیر
 6.  راهنمایی و ایجاد تفکر هوشمند در دانش‌آموز

 

آکادمی مشاوره‌ی ویتامین ۱۰۰؛ یک تجربه‌ی کاملا متفاوت!


مشاوره تحصیلی ویتامین 100

 

مشاورین :

مشاورین آکادمی ویتامین ۱۰۰ در مشاوره تحصیلی ویتامین 100، همگی از برترین‌های کنکورهای نظام جدید هستند که علاوه بر شناخت ذاتی که بر مسیر پرپیچ و خم کنکور دارند، تحت چندین مرحله آزمون‌ گزینش شده‌اند و در کنار این امر، ساعت‌ها آموزش تخصصی برای تبدیل شدن به بهترین همراه شما دیده‌اند.

برنامه‌ی کاملا شخصی‌سازی شده :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 برنامه‌ای که توسط آکادمی به شما ارائه می‌شود، یک برنامه‌ی کاملا ویژه و منحصر به شماست؛ چرا که سطح علمی پایه، هدف، شرایط فردی، برنامه‌ی مدرسه و حتی ساعت خواب و بیداری شما درنظر گرفته شده است و وظیفه‌ی شما در قبال تک تک ساعات روز به صورت دقیق مشخص شده است.

بررسی گزارش کار روزانه :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 تمامی دانش‌آموزان آکادمی موظف هستند فرمی که در خصوص گزارش دقیق وضعیت روزانه در اختیارشان قرار گرفته است را به دقت پر کنند و در ساعات مشخص، برای مشاور خود ارسال کنند تا میزان پایبندی به برنامه و پیشرفت گام به گام دانش‌آموز کنترل شود.

تماس تلفنی هفتگی :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 مشاور شما هفته‌ای یک تماس تلفنی ویژه با شما خواهد داشت که در این تماس می‌توانید تمامی سوالات مشاوره‌ای و راهبردی خود را مطرح کرده و به بهترین شکل پاسخ‌ آن‌ها را دریافت کنید. همچنین آموزش‌های ویژه‌ی نکات رتبه‌برتر شدن از طریق این تماس تلفنی به شما منتقل می‌شود.

*توجه: زمان این تماس، توسط مشاور با شما هماهنگ می‌شود.

آموزش تمامی نکات لازم :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 در طول حرکت گام به گام به سمت موفقیت، نقاط مبهم و تاریک بسیار زیادی نمایان می‌شود که با حضور موثر یک مشاور حاذق به تمامی سوالات دانش‌آموزان پاسخ داده می‌شود و نکات حیاتی برای پیشرفت به گونه‌ای متفاوت به دانش‌آموز منتقل می‌شود.

حس مشترک بهترین بودن :

همان‌طور که گفته شد، مشاورین آکادمی ویتامین ۱۰۰ در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 همگی رتبه‌های تک‌رقمی،دورقمی و سه رقمی کنکور سال‌های اخیر هستند و این مسئله به خوبی حاکی از این است که این افراد، تمامی چالش‌های پیش‌رو برای تبدیل شدن به بهترین‌ها را به خوبی شناخته و از پیش رو برداشته‌اند و این یک فرصت بی‌نظیر برای آن دسته از دانش‌آموزان است که با هدفی جز برترین شدن، به آرامش نمی‌رسند.

آزمون‌های هفتگی آکادمی :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 در کنار برنامه‌ی هفتگی مدونی که به دانش‌آموز ارائه می‌شود، هر هفته یک آزمون از مباحث برنامه به صورت کاملا شخصی گرفته می‌شود تا نقاط قوت و ضعف کاملا مشخص شود و بر اساس آن، برنامه‌ی هفته‌ی بعد به صورتی تدوین می‌شود که دانش‌آموز در دروس مختلف به صورت همگن پیشرفت کند.

تماس ماهیانه با والدین :

امروزه نقش خانواده در موفقیت دانش‌آموزان غیرقابل اغماض است و به همین علت، مشاورین آکادمی هرماه یک تماس با یکی از والدین دانش‌آموزان برقرار خواهند کرد که وضعیت تحصیلی و رضایت خانواده از عملکرد دانش‌آموز پیگیری می‌شود و هماهنگی‌های لازم جهت پیشرفت حداکثری انجام می‌شود.

شناخت کامل ویژگی‌های دانش آموز :

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100 در ابتدای ثبت‌نام مشاوره از دانش‌آموز یک تست شخصیت‌شناسی معتبر گرفته می‌شود و انتخاب مشاور براساس ویژگی‌های شخصی دانش‌آموز انجام می‌شود تا بیشترین همکاری و تطابق در تیم ایجاد شود.

هزینه :

هزینه‌ای که دربرابر تمامی این خدمات درنظر گرفته شده است، در مقایسه با نتیجه‌ی قطعی‌ که شما با حضور در آکادمی ویتامین ۱۰۰ تجربه می‌کنید، کاملا ناچیز است و توصیه می‌کنیم این فرصت شگفت‌انگیز را به هیچ وجه از دست ندهید!


آکادمی ویتامین ۱۰۰ به چه افرادی توصیه می‌شود؟

 •  افرادی که تشنه‌ی موفقیت هستند.
 • افرادی که آماده‌ی تغییرات بزرگ به سمت جلو هستند.
 •  افرادی که ضمانت می‌کنند به فرمان مربی خود عمل کنند.
 •  افرادی که بی‌وقفه به دنبال افراد موفق هستند تا از آنها الگو بگیرند.
 •  افرادی که به تاثیر نظم در رشد و موفقیت فردی ایمان دارند.

آکادمی ویتامین ۱۰۰ به چه افرادی توصیه نمی‌شود؟

 •  افرادی که اهل سعی و تلاش نیستند و به وضعیت فعلی خود راضی‌ هستند.
 •  افرادی که به دستورات مربی و منتور خود بی‌توجهی می‌کنند.
 • افرادی که منتظر یک معجزه برای رسیدن به اهداف خود هستند.
 • افرادی که به کل با برنامه‌ریزی و نظم ذهنی ناسازگاری دارند.
 • افرادی که دائم با بهانه‌گیری، چالش‌‌های مسیر را بیشتر و قوی‌تر می‌کنند.

 

با ویتامین 100 به چیزی جز موفقیت فکر نکن ! مشاوره تحصیلی ویتامین 100


سوالات متداول

ارتباط من با مشاورم به چه صورت خواهد بود؟

پس از ثبت‌نام و فرآیند انتخاب مشاور توسط آکادمی، یک گروه تلگرامی با عضویت شما، مشاورتون، دکتر فیروزبخت و اکانت پشتیبانی ویتامین ۱۰۰ ایجاد می‌شود که تمامی فعالیت‌های شما در این گروه تلگرامی مدیریت می‌شود.

در مشاوره تحصیلی ویتامین 100، برنامه به چه صورتی دریافت می‌شود؟

پس از ارتباط شما با مشاور و هماهنگی‌های لازم در خصوص هفته‌ی آتی، برنامه‌ی شما رأس ساعتی معین (که با مشاور خود هماهنگ می‌کنید) برای شما در گروه تلگرامی ارسال می‌شود.

آیا مشاور من در انتخاب منابع و چالش‌های مسیر به من راهنمایی خواهند کرد؟

بله، قطعا. یکی از مسئولیت‌های چندگانه‌ی مشاور شما، مهندسی منابع و کمک در برطرف کردن چالش‌های مسیر است.

آیا امکان عدم همکاری با مشاور وجود دارد؟

به هیچ‌وجه، خواهشمندیم در تمامی مراحل با مشاور خود نهایت همکاری را داشته باشید تا به بهترین نتایج برسید.

اگر از مشاورم راضی نبودم و نتونستم باهاش زود هماهنگ بشم، تکلیف چه می‌شود؟

درصورت عدم رضایت از عملکرد مشاور، پس از اطلاع شما به پشتیبانی، مشاور شما با یک رتبه‌برتر دیگر تعویض می‌شود و مشکل برطرف می‌شود. اما در صورت تداوم عدم رضایت، تمامی وجه پرداخت شده عودت داده می‌شود.

مشاوره تحصیلی ویتامین 100

قیمت590٫000 تومان