درباره ویتامین 100

درباره ویتامین 100 بیشتر بدانیم !

درباره ویتامین 100گروه آموزشى ويتامين ١٠٠، مجموعه اى تشكيل شده از رتبه هاى برتر كنكور سال هاى اخير است. درباره ویتامین 100 می توان گفت ، تلاش شده است كه مجموعه اى جامع از كليه ى مطالب مورد نياز براى موفقيت دانش آموزان در آزمون كنكور سراسرى، در قالب آزمون هاى آزمايشى، آزمونک هاى درس به درس، پادكست هاى مشاوره اى و …. به داوطلبين ارائه شود.

رسالت گروه آموزشی ويتامين ١٠٠ ، توجه دقیق به نیاز های دانش آموزان است و در همین راستا، در تمامی قسمت های این مجموعه ی گسترده میزبان یکایک نظرات ارزشمند شما دانش آموزان گرامی هستیم و با یک تیم پشتیبانی قوی از پیشنهادات و انتقادات شما، استفاده می‌کنیم.

 

 

ویژگی‌های ویتامین ۱۰۰

درباره ویتامین 100 می توان اشاره کرد که تمامی اعضای این مجموعه، نفرات‌برتر کنکورسراسری سال‌های اخیر هستند و همگی شناخت کامل نسبت به مسیر موفقیت، موانع، فرصت‌ها و کاستی‌های راه کنکور دارند و تلاش خود را به کار بسته‌اند  تا با تأسیس مجموعه‌ای قوی و توانمند، تمامی نیاز‌های دانش‌آموزان را برطرف کنند.

۱۳ رتبهٔ تک‌رقمی و دورقمی در گروه به‌عنوان دپارتمان علمی فعالیت می‌کنند و اکثر قریب به اتفاق این افراد، سابقه‌ی فعالیت در مؤسسات و انتشارات معتبر کشور را در کارنامه‌ی کاری خود دارند و علاوه بر موفقیت تحصیلی، دارای مهارت و تبحر در کار آموزشی هستند.

درباره ویتامین 100  می توان به فعالیت ها که در زمینهٔ برگزاری آزمون‌های آزمایشی، تولید محتوای آموزشی سمعی-بصری مانند پادکست‌، ویدیو و … است ، اشاره کرد.

 

 

 

آزمون‌های آزمایشی

امروزه اهمیت آزمون در موفقیت افراد در کنکور سراسری بر کسی پوشیده نیست؛ چه بسا بسیاری از رتبه برتر های هرسال، درخشش خود را مدیون شرکت در آزمون‌های آزمایشی می‌دانند. فلذا درباره ویتامین 100 این مورد نیز صادق است و بنابر رسالت خود مبنی بر توجه دقیق به نیازهای دانش‌آموزان، بر خود واجب دید که همراهان همیشگی خود را در مقولهٔ این مهم نیز یاری کند.

درباره ویتامین 100 آزمون های آزمایشی این گروه آموزشی ، مجموعه‌ای از سؤالات طراحی شده توسط برترین‌های کنکور سال‌های ۹۸ و ۹۹ است که از نظر سطح دشواری سعی شده‌است که علاوه بر استاندارد بودن، تمامی نکات سؤالات کنکور سال‌های اخیر همراه با ایده‌های احتمالی سال‌های آتی در نظر گرفته شود.

 

بودجه‌بندی مطالب آزمون‌ها به گونه‌ای تنظیم شده است که با روند آموزش مدرسه و آزمون‌های آزمایشی حضوری کشور هماهنگ باشد و داوطلب بتواند همزمان در آزمون‌های مختلف موردنظر خود سنجیده شود. شما دانش آموزان عزیز می توانید با مراجعه به صفحه برنامه آزمون های ویتامین 100 از روند برنامه ی آزمون های ویتامین 100 آگاه شوید .

 

در پاسخ‌نامه‌ی هر آزمون به بررسی تک تک گزینه‌ها، دام‌های آموزشی و … و در باکس‌های آموزشی به خلاصه‌ی نکات مهم هر قسمت و راه حل‌های سریع و خاص پرداخته شده است.

در کارنامه‌ی آزمون‌ها دانش‌آموزان می‌توانند درصد هر درس، رتبه و تراز کلی خود را مشاهده کنند و مقایسه ی دقیقی با از وضعیت خود با سایر شرکت‌کننده ها داشته باشند.

آزمون های طراحی شده از قسمت فروشگاه ویتامین 100 قابل مشاهده هستند .

 

 

رادیو ویتامین

رادیو ویتامین

درباره ویتامین 100 می توان به بخش رادیو ویتامین با پادکست‌های مشاوره‌ ای آماده‌ی خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان عزیز که در هر فصل این برنامه، با توجه به زمان پخش آن، موضوع خاصی را مد نظر قرار می‌دهیم و در هر قسمت با یک یا چند نفر از رتبه‌های برتر مجموعه مصاحبه می‌کنیم اشاره کرد .

شایان ذکر است که در رادیو ویتامین ، پاسخ‌گوی سؤالات دانش‌اموزان درمورد موضوع بحث هستیم و همراهان ویتامین۱۰۰ ، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی مجموعه سؤالات خود را مطرح کنند.

پادکست‌های رادیو ویتامین به صورت کاملاً رایگان در وبسایت و کانال تلگرام ویتامین 100، قابل دریافت هستند.

 

 

 

 

 

مولتی‌ ویتامین

مولتی ویتامین

درباره ویتامین 100 بخش  مولتی ویتامین که در مورد موضوعات مورد نظر دانش‌آموزان کنکوری و سال‌های پایه، محتوای ویدیویی تهیه می‌شود و اعضای ویتامین ۱۰۰، مستقیماً دانش‌آموزان را خطاب قرار می‌دهند و پاسخگوی سؤالات آن‌‌ها هستند.

تفاوت مولتی ویتامین با رادیو ویتامین در این است که مدت زمان برنامهٔ رادیو ویتامین، بیش از ۱۵ دقیقه است و در آن با دیدگاه تحلیلی به موضوعات ریشه‌ای پرداخته‌می‌شود. حال آن‌که مولتی ویتامین، محتوایی ۵ دقیقه‌ای است که در آن، پاسخگوی سؤالات متداول و کوتاه دانش‌آموزان هستیم.

 

 

 

 

 

ویتامین پلاس

درباره ویتامین 100 اشاره ای به ویتامین پلاس ها داریم ، بخش ویتامین پلاس مختص آزمونک‌های گروه آموزشی ویتامین ۱۰۰ است که به صورت مرحله‌ای و درس‌به‌درس برگزار می‌شود و حاوی ۱۰ عدد سؤال طراحی شده توسط دپارتمان‌های علمی مجموعه است.این آزمونک‌‌ها برخلاف آزمون‌های اصلی در طول هفته و به هدف یادگیری عمقی‌تر مطالب برگزار می شوند و به صورت کاملاً رایگان در کانال تلگرام ویتامین 100 و وبسایت مجموعه قابل دریافت هستند.

 


در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا قسمت ارسال دیدگاه ها نظرات خود را برای ما بنویسید . همچنین می توانید با پشتیبان های بر خط ما از طریق آیکون پایین صفحه سمت راست ارتباط بگیرید .

با ویتامین 100 به چیزی جز موفقیت فکر نکن !  ویتامین 100