همایش سالیانه «برگ برنده» (سال ۱۴۰۰)

با برگ برنده، رتبه کنکورت رو بیمه کن!

توضیحات

چرا رتبه‌برترها همیشه درحال درخشش هستند و دانش‌آموزان عادی هرچه تلاش می‌کنند، به نتیجه نمی‌رسند؟

 

شاید تا به حال، برای شما هم این سوال پیش آمده باشد و علی‌رغم تلاش‌های شبانه‌روزی که انجام داده‌اید، به نتایج دلچسب موردنظرتان نرسیده‌اید. برای اولین بار تصمیم به برگزاری بزرگترین همایش آنلاین کشور گرفته‌ایم و برگ برنده، پاسخگوی تمام سوالات شما از دنیای خاص رتبه‌برترها خواهد بود!


بیمه کردن رتبه کنکور، خیالبافی نیست؟

هشدار! : «اگر تلاش‌گر نیستید و اولویت اولتان موفقیت و رتبه‌شدن در کنکور نیست، این همایش هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت!»

ما در این همایش به شما نگرش و تکنیک‌هایی را آموزش می‌دهیم که با کمک آن‌ها بتوانید موانع پنهانی که جلوی نتیجه‌بخش بودن تلاش‌های شما را گرفته‌اند، شناسایی و رفع کنید و به اندازه تلاشتان به بهترین نتایج برسید!
آیا برای رتبه‌برتر شدن، دیر نیست؟

به هیچ‌وجه، هرساله بسیاری از دانش‌آموزان درس‌خوان و هدفمند، در دوران پس از عید و جمع‌بندی، ایرادات و موانع موفقیت خود را برطرف می‌کنند و جهش قابل توجهی را در نتایجشان رقم می‌زنند.– آیا همایش برگ برنده حضوری است؟

+ خیر، برگ برنده به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شما در هر نقطه‌ از کشور که باشید، امکان حضور در این همایش را خواهید داشت.

 

– برای شرکت در برگ برنده، چه امکاناتی لازم است؟

+شما برای شرکت این همایش، تنها به چهار چیز احتیاج دارید: «یک موبایل یا کامپیوتر با قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت» + «یک دفتر برای یادداشت برداری نکات» + «وسیله‌ای برای نوشتن!» + مهم‌تر از همه «یک توجه و تمرکز لیزری برای یادگیری و ثبت مطالب!»

 

قیمتتومان